Artık ReklamStore ailesinin bir parçasıyız!

Permanent Link to Artık ReklamStore ailesinin bir parçasıyız!

Bundan 3 yıl önce mobil reklamcılık sektöründe alışılmışın dışında projeler ortaya koymak, reklamveren ve yayıncılar için önemli bir fark yaratmak amacıyla temellerini attığımız, ‘öz’ girişimimiz, göz bebeğimiz Rekmob; artık çok daha büyük bir ailenin parçası oldu. Sizlere kurucu ekibimizle birlikte, Türkiye dijital reklam sektörünün lider firmalardan ReklamStore bünyesine dahil olduğumuzu sevinerek bildirmek isterim.

Rekmob olarak faaliyete başladığımız ilk günden bu yana yüzlerce başarılı mobil reklam kampanyası, onlarca mutlu reklamveren ve yüzlerce yayıncımızla sektörde hep kullanıcı odaklı çalışmalara yapmaya gayret ettik. Bundan böyle ReklamStore ailesinin bir parçası olarak; mevcut ekibin ‘know-how’ı ve Rekmob’un mobil teknolojisi ile çok daha güçlü ve çok daha fark yaratan projelerle varlığımızı sürdüreceğiz.

“Neler değişecek peki?” derseniz. Kısaca özetleyeyim; artık reklamverenlerimiz mobil kanallar dışında çok daha farklı kanallardan da müşterilerine ulaşabilecek. Bu yeni kanallarda performans ve branding kampanyalarını gerçekleştirebilecek. Yayıncılarımız ise ReklamStore tecrübesi ile daha fazla kazanç elde etme imkanı bulabilecek.

“Ne değişmeyecek?” Tabi ki her zaman olduğu gibi ekibimizin reklamveren ve yayıncılarına daha mutlu bir deneyim yaşatmak için elinden geleni yapma çabası ve özverisi değişmeyecek. Buna söz veriyoruz :)

Bu zorlu ama keyifli yolda bizi destekleyen ya da desteklemeyen herkese ekibim ve kendi adıma teşekkür ediyorum.

Fatih IŞIK,
Rekmob Kurucu

Share

Leave a Reply